Середа, 23 серпня 2023 08:42

КІПТяни В НАУЦІ

Студенти Конотопського індустріально -педагогічного фахового коледжу Сум ДУ спеціальності Соціальна робота Софія СІНГУР та Анна СИДОРЕНКО під керівництвом соціального педагога Олени ЛОБУРЦОВОЇ впродовж травня місяця активно готували тези до участі у Всеукраїнській науково - практичній інтернет - конференції - "Перший крок у науку:Конотопські наукові студії - 2023".
Студентська молодь обрала тематику тез, що безпосередньо відповідає особливостям соціальної сфери та підготовці фахівців відповідного спрямування.
Вітаємо учасниць конференції з отриманням заслужених сертифікатів та бажаємо успіхів в освоєнні професії.
Мала величезне задоволення працювати з цілеспрямованими, наполегливими та рішучими майбутніми фахівцями соціальної роботи, адже саме від професійного підходу та бажання розвиватися залежить в майбутньому якість надання послуг та вирішення проблем клієнта.