З ДНЕМ БУДІВЕЛЬНИКА

Шановні викладачі циклової комісії будівельних, електротехнічних та зварювальних дисциплін, студенти, випускники, всі фахівці будівельної галузі!
Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем будівельника!
В усі часи професія будівельника викликала особливу шану, її поважають люди усіх країн. Адже ви зводите будинки і стадіони,
спортивні бази і школи, мости і аеропорти, споруди для життя, роботи і відпочинку, даруючи комфорт і затишок.
Всі переконані, що попереду у вас велика робота по відбудові держави. Країні потрібні ваші знання та вміння.
Віримо, що багатотисячний колектив випускників нашого КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТУ) своєю творчою щоденною працею досягне нових вершин.
З почуттям глибокої вдячності та від щирого серця бажаємо вам Перемоги, миру та стабільності, міцного здоров'я та родинного затишку, успіхів у реалізації всіх задумів та проєктів