ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ ВИШКІЛ ДЛЯ МОЛОДІ МІСТА

8 серпня 2023 року на базі КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТУ) відбувся інформаційно-просвітницький вишкіл для молоді міста з нагоди Міжнародного дня молоді. Організатори: відділ у справах молоді та спорту Конотопської міської ради.
Від нашого навчального закладу до заходу долучились: Андрій ХАРЧЕНКО, Владислав КОЛОМІЙЧЕНКО, Дмитро ВЕРЗУНОВ, Євгеній ЧАЙКА, Олександр БОНДАР та Владислав ЮРОВЧИК.
Учасники вишколу пройшли навчання на трьох секціях: тактична підготовка, основи безпечної поведінки з вибухонебезпечними предметами, поводження зі зброєю.
На фінальний етапі вишколу приїхали представники поліції та рятувальники ДСНС на своїх спец-автомобілях.
Працівники поліції провели роз'яснювальну бесіду щодо безпечного проведення літніх канікул, а рятувальники ДСНС інформували про безпечне поводження з вогнем. Всі присутні гасили "імпровізовану" пожежу.
Молодь поспілкувалась з інспектором-кінологом та його чотирилапим напарником по службі - Пандою, вони продемонстрували присутнім, як працюють у парі.
Проведення заходів національно-патріотичного спрямування є надзвичайно важливим в реаліях сьогодення.