КІПТЯНИ ПОКРАЩУЮТЬ КУЛЬТУРУ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

21 липня 2023 року здобувачі освіти І курсу КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТУ) спеціальность "Інженерія програмного забезпечення" Анна МАТВЄЄНКО, Валерія МАЛИНОВСЬКА, Артем СУПРУН, Кіріл АНТІПЕНКО, Максим СОЛОВЙОВ стали учасниками гри "ГРАЇМО" від крутезного кулінарного проеку від Cult Food Євгена Клопотенка та UNICEF Ukraine (Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ).
Проєкт реалізується на базі ДПТНЗ "Конотопське вище професійне училище" з метою підвищення та поширення рівня культури здорового харчування молоді.
Учасники програли серію фанових ігор, спрямованих на популяризацію здорового харчування, ознайомились з тарілкою здорового харчування, відчули на собі те, що відбувається з людиною, коли у неї нестача калорій в організмі, дізналися, в яких напоях великий вміст цукру, з яких інгредієнтів складаються корисні страви, познайомились з екстро їжою. Змістовно та з користю молодь провела час.
Дякуємо Катерині ХРОКАЛО та Оксані РОМАНЮК за цікаву гру!