УЧАСТЬ У ДРУГОМУ КУРСІ ПРОЕКТУ "ШКОЛИ ЛІДЕРСТВА "

З 17 по 19 липня 2023 року голова студентської ради Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ, Анастасія МОСКАЛЕНКО, стала учасницею циклу тренінгів у рамках проведення проєкту «ШКОЛА ЛІДЕРСТВА» в центрі підтримки ВПО Конотопської громади, що реалізується ГО «Міжрегіональний інститут розвитку громад», здійснюється в рамках грантового конкурсу «Голоси громад в умовах війни», що впроваджується НУО «Сучасний Формат» за підтримки національного фонду сприяння демократії (National Endowment for Democracy).
Під час тренінгів учасники дізналися, якими якостями повинен володіти справжній лідер; виявляли свої сильні та слабкі сторони; говорили про власні мрії та побажання; ознайомилися з ознаками стресу; обговорили основні принципи поведінки в стресових ситуаціях та віднайшли для себе найкращі методи подолання емоційного напруження; формували плани досягнення цілей; створювали особисті бюджети;навчалися керувати власними фінансовими ресурсами.
По завершенню учасники отримали сертифікати.
Змістовними та корисними ці три дні стали завдяки тренерам-професіоналам: Катерині ХРОКАЛО, Оксані РОМАНЮК та Олені ШЕВЧЕНКО.
Дякуємо Управлінню економіки Конотопської міської ради та відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради за проведення цікавих тренінгів, які допомагають та розвивають молодь громади!