ЗАХИСТ ДИПЛОМІВ

З 28 по 30 червня 2023 р. у Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ у здобувачів освіти спеціальностей «141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» освітньо-професійної програми «Техніка та енергетика аграрного виробництва» та «274 Автомобільний транспорт» відбувся захист дипломних проєктів у змішаному форматі. Дипломні проєкти, представлені студентами, були присвячені актуальним темам та виконані на належному рівні, що підтверджує інноваційний зміст освітнього процесу в коледжі. Під час захисту доповіді студентів супроводжувались презентаційними матеріалами, в яких відображалися: тема, завдання, актуальність та розробка дипломного проєкту, що надавало матеріалам дослідження наочності та дозволяло оцінити рівень підготовки кожного доповідача. Студенти впевнено відповідали на запитання екзаменаційної комісії і за результатами захисту отримали позитивні оцінки.
Колектив циклової комісії транспортних дисциплін вітає випускників грп 342 та 941 з успішним захистом диплома і бажає щоб набуті знання та студентський досвід допомогли вибрати вірний і перспективний подальший шлях в житті!!!