«ЗНАЙ ПРАВА - ПАМ'ЯТАЙ ОБОВ'ЯЗКИ!»

28 червня 2023 року у бібліотеці Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ проведено пізнавальний мікс «Знай права - пам'ятай обов'язки !!!», присвячений дню Конституції України.
Під час заходу студенти послухали пізнавальну розповідь про Конституцію України, познайомилися з правами людини, пригадали народні та державні символи України, дізналися, хто був автором першої Конституції України, а також ознайомилися з книгами, які доступно пояснюють правові основи та роль громадянина в державі.
Разом із бібліотекарями розгадали кросворд «Конституція», де закріпили набуті знання.
Бібліотекарі закликають читачів пишатися нашою Україною, любити її, шанувати свій рід, не цуратися одне одного, жити за Основним Законом, що на віки поєднав усіх українців.