РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

П'ятниця. Останній робочий день, але для КІПТівської студентської молоді це активний вечір задля наближення ПЕРЕМОГИ.
Учасники волонтерського центру "Добробут"Аліна КОНОВАЛ, Тетяна ШАДОРІНА та Марія АРТЕМЧУК під керівництвом соціального педагога Олени ЛОБУРЦОВОЇ, 23 червня в центрі міста організували локацію та провели майстер-клас для діток по виготовленню патріотичних квітів та всі бажаючі змогли скористатися послугою "АКВАГРИМ" з метою збору коштів на ЗСУ.
Волонтери Конотопського індустріально -педагогічного фахового коледжу СумДУ завзято попрацювали та залюбки відвідали інші локації, де змогли отримати позитивні емоції та знайти нових друзів та трішки перезавантажитися під потоком холодної води та познайомилися з навичками пожежника