ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ В КІПТІ - СВЯТО СПОРТУ, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСИ!

21 червня 2023 року в рамках святкування Міжнародного Олімпійського дня в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ був проведений ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ - свято спорту для студентської молоді.
Свято мало на меті підтримку студентів у їхньому прагненні до здорового способу життя та спортивних перемог. Директор коледжу, Дмитро КОСЕНКО, розпочинаючи захід, привітав учасників, побажав успіхів та гарних результатів.
Викладачі фізичного виховання Володимир ДРОНІК та Руслан КОЦАР провели олімпійську руханку для всіх присутніх.
На спортивному майданчику було організовано спортивні локації: смугу перешкод, вправи на спритність, стибучисть, влучність, силу та витривалість.
Своєю активною участю КІПТЯНИ впевнено ствердити пріоритети спорту, фізичної культури, олімпійського руху та пропаганди здорового способу життя у традиціях нашого коледжу.
Підбиваючи підсумки насиченого та спортивного дня, всі учасники заходу отримали солодкі подарунки від профспілки коледжу.
Дякуємо нашим захисникам за можливість проводити такі активності.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Медіа