КІПТяни СПРИЯЮТЬ САМОРОЗВИТКУ ПІДЛІТКІВ

14 червня в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ відбулась чергова частина тренінгу для дітей військовослужбовців "Будь собою!". Тренінг реалізується в рамках міської програми "Молодь" за ініціативи викладача коледжу Марини Сивець та за участю студенток спеціальності "Соціальна робота" Герасименко Альони та Сидоренко Анни (асистентки тренера).
Цього тижня розглядали теми "Мої емоції та почуття" і "Ефективні прийоми спілкування. Як порозумітися з іншими?". Учасники мали змогу:
?проявити свої творчі здібності в складанні вірша про себе (пізнанні світу своїх емоцій),
?визначенні власного настрою,
?розпізнаванні емоцій інших,
?розвитку навичок невербальної комунікації,
?визначенні рис, притаманних приємному співрозмовнику, та
?виявленні своїх якостей в процесі спілкування.
А ще:
 дізналися про те, чи можуть емоції бути 100% шкідливими чи корисними; переконалися, як простий малюнок може стати відображенням настрою і як рухова активність змінює наш емоціцний стан.
Було натхненно, легко, весело, цікаво та корисно.
Щиро дякуємо всім, завдяки кому тренінг "Будь собою!" втілюється в життя.