"МАЙДАНЧИК НЕЗЛАМНОСТІ UA" В КІПТІ

12 червня 2023 року за ініціативи адміністрації Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ (КІПТУ) для дітей та онуків працівників коледжу організували ігровий простір " МАЙДАНЧИК НЕЗЛАМНОСТІ UA", який відбувся в рамках реалізації проєкту від ГО "Батьківський дім " та РО Українська церква християн віри євангельської "ГОЛОС НАДІЇ".
Волонтери створили справжню феєрію забав для дітей: надувні гірки, батути, розважально-спортивні ігри, тематичні поробки, ігри з метою зміцнення національно-патріотичного духу.
Також підготували лотерею, де щасливчики отримали чудові подарунки. На завершення всі отримали солодощі та солодку вату.
У такий не простий час для всіх нас важливо дарувати дітям казку, адже війна забирає в них безтурботне дитинство.
Дякуємо організаторам за неймовірно-яскраві емоції та свято для маленьких українців

Галерея зображень