ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Учасники навчально-виховного процесу ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ» традиційно продовжують узагальнювати набуті теоретичні знання, закріплювати пройдений матеріал та отримувати гарантовані нагороди шляхом участі в дистанційних олімпіадах.
Отже, наші здобутки в XVІІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Весна 2023):
УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
Диплом ІІ ступеня – Малиновська Валерія, Коцур Владислав
(викладачі Галина Хоменко, Тетяна Василець)
АНГЛІЙСЬКА МОВА
Диплом ІІ ступеня - Малиновська Валерія
Диплом ІІІ ступеня – Підлубна Валерія, Єзерська Анна, Антіпенко Кірілл, Горлач Юлія, Чумак Анастасія, Стрілець Антон, Бондар Олександр.
(викладач Ірина Кравченко)
АНГЛІЙСЬКА МОВА
Диплом ІІ ступеня - Скобенко Альона.
(викладач Людмила Шокот)
ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА
Диплом І ступеня – Малиновська Валерія, Заярна Валерія.
Диплом ІІ ступеня - Матвєєнко Анна, Скобенко Альона, Антіпенко Кірілл,
Диплом ІІІ ступеня – Єзерська Анна, Дерев’янко Микола, Мудрагеля Вікторія, Терещенко Владислав.
(викладач Ірина Кравченко)
МАТЕМАТИКА
Диплом ІІ ступеня – Головацька Катерина
Диплом ІІІ ступеня- Малиновська Валерія, Горлач Юлія, Чумак Анастасія, Харченко Дар’я.
(викладач Ірина Дубовик)
Особливо хочеться відзначити студентку І курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» МАЛИНОВСЬКУ ВАЛЕРІЮ, яка є призером усіх олімпіад, у яких здобувачі освіти КІПТу брали участь.
Бажаємо переможцям та призерам безмежної наснаги, успішного навчання, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками.