"СПОРТ- ЗДОРОВ'Я, СПОРТ- НАШ ДРУГ, СПОРТ- РАДІСТЬ, ГРА І РУХ"

Щороку студентська молодь КІПТу дарує радість дітям та малечі.Цьогоріч не є винятком, розуміючи, що ці надскладні часи для країни та суспільства, саме діти потребують особливої уваги та турботи.
На передодні ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ волонтери, студенти Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сум ДУ, спеціальності Соціальна робота відвідали наших друзів, вихованців КУРСОР Конотопського дитячого будинку - інтернат із спортивно - розважальною програмою.
Учасники волонтерського центру Добробут Софія СІНГУР, Аліна Коновал, Анна Сидоренко під керівництвом соціального педагога Олени Лобурцової створили справжнє свято дітям та подарували море позитивних емоцій, приємні враження та щирі, відверті розмови.
Також невід'ємною частиною свята стали подарунки ля творчості нашим друзям, а саме картини по номерах, вишиванки та розмальовка на тканині.
Щиро дякуємо керівництву КУРСОР за співпрацю та багаторічну дружбу.