ІНФОРМАЦІЙНО - ПРАКТИЧНИЙ МАРАФОН ДЛЯ МОЛОДІ МІСТА

30 травня 2023 року на базі Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сумського державного університету в рамках реалізації заходів календарного плану до програми "Молодь Сумщини" ОДА відбувся інформаційно-практичний марафон. Організатори: відділ у справах молоді та спорту Конотопської міської ради.
Учасниками стали вихованці Конотопської дитячої юнацької спортивної школи.
День був насичений, адже юні спортсмени пройшли 3 етапи марафону.
Спортивна молодь долала смугу перешкод, ставила намет, грали в захоплюючу гру пейнтбол.
Фахівці та студенти нашого коледжу провели цікаву екскурсію навчальним закладом, де кожен зміг поринути в цікавий світ спеціальностей.
Заходи, що проводяться в нашому коледжі у співпраці з місцевими організаціями є важливими, оскільки демонструють відкритість та готовність до реалізації різновекторних проектів, особливо у такий важкий час.