КОНКУРС МАЛЮНКУ «УКРАЇНСЬКА МІФОЛОГІЯ»

З 24 березня по 6 липня 2023 року Національний музей українського народного декоративного мистецтва та ГО UA.Heritage у партнерстві з «Міфічний світ UA», за підтримки амбасадорів проєкту: ROSA -Ukrainian Manufacturer of Fine Art Materials, Глобальний договір ООН в Україні та Інформаційне агентство «Кий Інформ», у межах проєкту «Малюємо УКРАЇНСЬКОЮ», проводять міжнародний конкурс малюнку «Українська МІФОЛОГІЯ». Темою конкурсу є авторське бачення міфічної істоти чи персонажу української міфології. Надзвичайно приємно, що вже вкотре студенти ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ» мають чудову нагоду долучитися до мистецьких проєктів та продемонструвати свою майстерність на рівні з іншими учасниками. Цього разу участь у конкурсі беруть: студентка групи 711 Артемчук Марія, з роботою під назвою «Магура», студенти групи 111 Журба Єгор, з роботою «Мавка лісова» та Журба Захар з роботою «Домовий-запічник». Від щирого серця бажаємо конкурсантам перемоги, натхнення та нових творчих звершень!