КОНКУРС МАЛЮНКІВ «ВОЛОНТЕРСТВО ОЧИМА ДІТЕЙ»

У травні 2023 року БО БФ «За європейське майбутнє» оголосив конкурс малюнків «Волонтерство очима дітей». Основна мета конкурсу – побачити, як діти розуміють, що таке волонтерство, виявити і підтримати творчі художніх здібності талановитої молоді Сумщини, з метою виховання національно-патріотичних почуттів і любові до України; надатиможливість дітям висловити думки і власне світобачення через малюнки, проявляючи свою творчість, креативність та оригінальність. ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ» на цьому конкурсі представляли: студент 111 групи Журба Єгор та студентка 711 групи Малиновська Валерія. Щиро вдячна класна керівникам за небайдужість до талантів Кіптівської молоді і допомогу у пошуку та розвитку творчого потенціалу студентів! Бажаємо дітям й надалі дивувати поціновувачів прекрасного своїми талантами та прославляти КІПТ своїми здобутками!!!