СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПЕРШИЙ КРОК У НАУКУ»

24 травня 2023 року в Сумському державному університеті у рамках відзначення Дня науки відбулася студентська конференція «Перший крок у науку», в якій взяли участь здобувачі освіти ВСП "Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ" (#КІПТ). Студенти спеціальностей "Інженерія програмного забезпечення", "Професійна освіта (цифрові технології)", "Будівництво та цивільна інженерія" презентувати свої дослідження у таких секціях:
1. Математичні науки. Комп’ютерні та інформаційні технології:
Борисенко Д.В. Огляд фреймворку Laravel та приклад його використання, керівник Бараболіков В.М.;
Гаман Т.О. Використання ІТ-засобів у процесі розв'язання математичних задач, керівник Харламова Л.Д.;
2. Філологія – Комунікації – Суспільство:
Морщ Д.О. Розробка телеграм-бота для вивчення слів англійської мови, керівник Харламова Л.Д.;
3. Сучасні технології у промисловому виробництві. Механічна інженерія. Актуальні екологічні проблеми:
Кручак Р.О. Використання нанотехнологій у будівельному виробництві, керівник Савченко К.В.
Отриманий досвід участі у конференції сприяє мотивації здобувачів освіти до подальших наукових досліджень, якісній підготовці до захисту курсових та дипломних робіт, в подальшій професійній діяльності.
#КІПТ - це якісна освіта в Конотопі!