VIІ ГЛОБАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

15 травня 2023 р. Міністерством охорони здоров’я України у рамках VIІ Глобального тижня безпеки дорожнього руху проведений круглий стіл.
Учасники: Володимир Крейденко - заступник голови комітету ВРУ з питань транспорту та інфраструктури; Олексій Білошицький - перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України (онлайн); Ігор Кузін - заступник міністра охорони здоров’я України, головний державний санітарний лікар України (онлайн); Дмитро Гладчук - в.о. директора Департаменту державного нагляду (контролю) за безпекою на наземному транспорті Державної служби України з безпеки на транспорті; Єгор Назимко - перший проректор Донецького державного університету внутрішніх справ України, доктор юридичних наук, майор поліції (онлайн); Олег Єресько - генеральний директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України; Марина Гезун - заступник директора МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП»; Олександр Погорілий - заступник начальника центру з питань впровадження цифрових інновацій Головного сервісного центру МВС; Сергій Александров - начальник відділу безпеки руху та перевезень Департаменту автомобільних і авіаційних перевезень, розвитку туризму та безпеки на транспорті Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України; Олег Федоренко - начальник управління експлуатаційного утримання Департаменту автомобільних доріг Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України; Олександр Соскін - начальник управління превентивної діяльності Моторного (транспортного) страхового бюро України; Андрій Горпинюк - начальник центру наукових досліджень у сфері безпеки на транспорті ДП «ДержавтотрансНДІпроект».
Долучився до участі у даному заході і завідувач навчально-виробничими практиками, викладач правил і безпеки дорожнього руху Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ (КІПТу) Сергій ОЛІЙНИК.