ДО ДНЯ МАТЕРІ

Напередодні свята Дня Матері в читальному залі бібліотеки Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ відбулася виховна година "Материнська любов - найсвятіша!"
Із давніх-давен зверталося людство в піснях і молитвах, віршах і поемах до своєї берегині — до матері, уславлюючи її благословенне ім'я. Мати дарує людині життя, надихає на добрі справи, віддає все, що має: тепло своєї душі, своє серце і безмежну любов.
Студенти та бібліотекарі коледжу переглянули відео про історію виникнення свята, її традиції та святкування в багатьох країнах світу. У формі літературної вікторини пригадали твори і поезію українських письменників про матір. Студенти тим самим ще раз переконалися, що мама - найрідніша людина на землі.