УЧАСТЬ В ТРЕНІНГОВОМУ ЗАНЯТТІ ПО САМООБОРОНІ

З метою особистісного розвитку, підвищення компетентностей, формування нових навичок, отримання потужного заряду мотивації, реалізації наявного інтелектуального та творчого потенціалу 10 травня 2023 року був проведений фестиваль "СИНЬО-ЖОВТІ UA", реалізатором якого виступила молодіжна організація студентів "Новий час".
Студентська молодь Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ долучилась до заходу та відвідала тренінгове заняття з самооборони "НЕПОБОРНІ".
Спікером виступив тренер з бразильського Джиу-джитсу Євгеній КОСТЕНКО.
Під час заняття тренер рекомендував учасникам у першу чергу намагатися вирішувати конфліктні ситуації без застосування сили. Але, якщо будуть виникати ситуації, що потрібно захищатися, то студентів ознайомилися з основними прийомами самооборони.
Отримані знання та практичні навички учасники зможуть використовувати тільки у випадках самозахисту для збереження здоров'я та життя.