ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ МИНУЛИХ РОКІВ "МОЄЇ ЮНОСТІ ПРИЧАЛИ"

20 травня 2023 року відбудеться в онлайн та офлайн форматі зустріч випускників минулих років.
Чудова традиція проводити зустріч випускників навчального закладу саме у третю суботу травня була започаткована ще кілька десятиліть тому. Стимулом зустрітися з одногрупниками, викладачами, рідною Альма-матер є щемне почуття великої родини, яке з роками не згасає, а тільки множиться.
Сьогодні, коли країна охоплена війною, ще гостріше постає потреба впевнитися на власні очі, що місто, де промайнули студентські роки, пролетів час безтурботного студентського життя, залишилися дорогі серцю спогади, нескорене і живе.
Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Вами, дорогі випускники Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ.
Місце зустрічі: вул. М. Немолота, 12, м. Конотоп, Сумська обл.
Чекаємо на Вас у рідній Альма-Матер!
У зв`язку з проведенням традиційної зустрічі випускників 2023 у онлайн форматі пропонуємо Вам надсилати свої спогади і побажання (особливо фото студентського життя випускників ювілейних років –.... 1973, 1978, 1983, 1988, 1993, 1998, 2003, 2008, 2013, 2018 ) на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або під цим постом (з поміткою «Зустріч випускників 2023»).