SERVICE MASTER JUNIOR 2023

Завжди приємно отримувати подяку за свою роботу!!! Вона мотивує, надає впевненості та стимулює до подальшого зростання. З 29 березня по 19 квітня 2023 року студенти нашого коледжу долучилися до активної молоді країни та взяли участь у Всеукраїнському спеціалізованому конкурсі професійної майстерності SERVICE MASTER JUNIOR2023. Слід зазначити, що студенти коледжу вперше взяли участь у конкурсі такого рівня і за його результатами були нагороджені дипломами учасників. Від імені колективу ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж Сумського державного університету» висловлюємо щиру вдячність організаторам за впровадження в навчання ефективних інноваційних методів, інтерактивних програм, підвищення престижу професій сфери автобізнесу та набуття передових знань в автомобільних технологіях.