Понеділок, 08 травня 2023 06:39

ПРАКТИКУЄМО МЕТОД "РІВНИЙ - РІВНОМУ"

СУБКУЛЬТУРА АБО ЯК НЕ ПОТРАПИТИ НА ГАЧОК СУБКУЛЬТУРНИХ УГРУПУВАНЬ.(II)
3 травня,відбулося продовження просвітницького марафону для студентів першого курсу 311 групи на тему:"СУБКУЛЬТУРА АБО ЯК НЕ ПОТРАПИТИ НА ГАЧОК СУБКУЛЬТУРНИХ УГРУПУВАНЬ".
Студенти 311 групи знайомилися з поняттям субкультура, види та ознаки субкультурних об'єднань, а також з причинами їх появи в суспільстві.
Традиційно, активними доповідачами виступили студенти спеціальності Соціальна робота Софія СІНГУР та Анастасія БАШАРЕНКО, які продуктивно взаємодіяли зі студентською молоддю та інформували щодо небезпек які несуть молодіжні субкультурні об'єднання і як не потрапити в їх тенета та убезпечити себе.
 Робота за методом "РІВНИЙ - РІВНОМУ" створює позитивну атмосферу, яка сприяє налаштуванню дітей на нову систему освіти за допомогою неформального спілкування в колі ровесників.