УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

23 березня 2023 в м. Одеса відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Трансформація українського суспільства в цифрову еру» присвячена розгляду актуальних питань розвитку інформаційного суспільства в Україні. Участь у конференції взяли викладачі закладів вищої освіти, науковці, які здійснюють пошук за напрямами роботи конференції, а також здобувачі вищої освіти. Конференція проводилась на кафедрі соціології Національного університету «Одеська юридична академія» спільно з кафедрою соціології Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» й кафедрою соціології та масових комунікацій Криворізького державного педагогічного університету.
Здобувач освіти Всп Кіпфк Сумду Анна Барабаш зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» долучилася до конференції з тезами доповіді на тему: «Правові аспекти безпеки й захисту інформації у цифровому просторі у повоєнний час».
Науковий керівник: Рябченко І.М. – викладач Всп Кіпфк СумДу , к.е.н.