ДОТИЧНІ ДО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ МІСТА

У рамках реалізації проєкту «Людський вимір: ефективне управління за допомогою даних, співпраці та залучення громади", що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Уряду Канада, з метою розвитку громади, соціально-економічного розвитку регіонів і громад, соціальної допомоги, формування ініціативних груп, управління та експертної підтримки повного циклу грантів на місцевому рівні, вдосконалення особистісних навичок сприяння підвищенню стійкості громад на території Конотопської МТГ, заплановано проведення циклу тренінгів для представників громади.
1 та 2 травня 2023 року відбувся перший тренінг вказаного циклу на тему: "Збір та обробка даних".
ВІД КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ долучились активна студентська молодь: Анастасія МОСКАЛЕНКО, Дар’я ХАРЧЕНКО та Анна МАТВЄЄНКО.
Тренером виступив експерт, тренер проекту - Віктор Бобиренко та Андрій Нечипорук.
По завершенню дводенного тренінгу учасники отримали неоціненні знання, сертифікати та можливість долучатись до впровадження нових проєктів на рівні області.
МОЛОДІ БУДУВАТИ НОВУ ТА ПРОЦВІТАЮЧУ УКРАЇНУ!