SERVICE MASTER JUNIOR2023

З 29 березня по 19 квітня 2023 року студентська молодь країни брала участь у Всеукраїнському спеціалізованому конкурсі професійної майстерності SERVICE MASTER JUNIOR2023. Фаховий конкурс проходив у два етапи та мав на своїй меті мотивування молоді на всебічний розвиток індивідуальних і командних навичок, удосконалення та впровадження в освітній процес передових рішень міжнародної практики. Заявки на участь у конкурсі подали 580 студентів із 32 навчальних закладів. І, як зазначили організатори, даний факт можна вважати рекордним, адже це справді велика кількість, враховуючи складну ситуацію з навчальним процесом у країні під час війни.
Від нашого навчального закладу у конкурсі приймали участь студенти 941, 931 та 321 груп. Усі учасники конкурсу відмітили високий рівень організації та проведення галузевого конкурсу професійної майстерності, неупередженість, прозорість та професіоналізм суддів. Від імені колективу ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ» щиро вдячні організаторам конкурсу «SERVICE MASTER JUNIOR2023» за можливість бути учасниками престижного конкурсу, адже для студентів нашого коледжу це були перші кроки на шляху до великих перемог у конкурсах такого рівня. Безмежна вдячність від викладачів та студентів за отримання сертифікатів спеціалістів по фільтрації та цікаву і змістовну програму конкурсу. Щиро віримо, що використання сучасних освітніх методів та підходів до викладання предмету стануть мотивацією для розкриття і приумноження потенціалу студентів для престижу спеціальності «Автомобільний транспорт» .