ГОЛОДОМОР 33-го - БІЛЬ ДУШІ ТА ПАМ'ЯТЬ СЕРЦЯ

У 2022 – 2023 роках Україна вшановує 90-ті роковини Голодомору-геноциду.
27 квітня в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ в рамках тижня циклової комісії суспільно-гуманітарних дисциплін, приуроченого вшануванню пам’яті жертв Голодомору було проведено ряд заходів, один з яких - засідання «круглого столу» для студентів II курсу організував викладач історії Віктор БАДЬОР. Під час заходу декілька учасників виступили з цікавими, змістовними повідомленнями («Голодомор в Україні: причини і наслідки», «Голодомор 1932 - 1933 років: історія свідчить», «Колективізація і розкуркулення в Україні», «Голодомор в Україні: злочин проти нації»), в яких нагадали про жахливу трагедію українського народу, влаштовану сталінським режимом.
Ми пам’ятаємо уроки минулого й не хочемо повертатися в «тюрму народів», якою зажди була і є росія. Саме національна пам’ять робить нас сильнішими, надає нам сил для боротьби у нових реаліях, протидії новому геноциду, який вчиняє путінська росія.