ЕФЕКТИВНА СПІВПРАЦЯ ЗАПОРУКА УСПІХУ

Однією з основних умов реформування професійно-технічної (професійної) освіти є потреба держави в робітничих кадрах. Підготовкою "кваліфікованих робітників" займаються майстри виробничого навчання, які повинні бути фахівцями своєї справи - мати спеціальні та педагогічні знання та навички.
КОНОТОПСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (КІПТ) - є одним із 6 закладів фахової передвищої освіти України, який має статус індустріально-педагогічного та здійснює підготовку МАЙСТРІВ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ за напрямками: Транспорт; Будівництво та Зварювання; Цифрові технології; Електротехніка.
Важко знайти заклад професійно-технічної освіти, де б не працювали випускники коледжу.
Напередодні вступної кампанії 2023 р. та формування обсягів державного замовлення адміністрацією коледжу розпочато серію зустрічей із потенційними роботодавцями- директорами ДПНЗ міста, області та України.
Так, 27 квітня 2023 р. директор коледжу Дмитро КОСЕНКО та в.о. завідувача відділення "Професійна освіта" Надія Жмуд відвідали професійно-технічні заклади міста Суми, а саме: ДЕРЖАВНИЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СУМСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ БУДІВНИЦТВА І ДИЗАЙНУ" директор, випускник коледжу 1998 р., Сергій СІКІРНІЦЬКИЙ, та ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "СУМСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ БУДІВНИЦТВА ТА АВТОТРАНСПОРТУ" в.о. Сергій ІГНАТЕНКО.
У ході зустрічі були підписані угоди про співпрацю та окреслено плани спільної діяльності.