П'ятниця, 28 квітня 2023 10:19

КІПТяни В ІНФОРМАЦІЙНО-ПРОСВІТНИЦЬКОМУ МАРАФОНІ " БЕЗЦІННА МИТЬ ЖИТТЯ: НЕ МОВЧИ"

27 квітня 2023 року соціальний педагог Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ Олена Лобурцова та волонтери , студенти спеціальності Соціальна робота Рубан Анна і Сінгур Софія провели інформаційно - просвітницький марафон "Безцінна мить життя: не мовчи!" для учнівської молоді Конотопського ліцею № 7.
Основна мета заходу сформувати нульову толерантність до насильства, ознайомити з основними способами запобігання насильницьких дій та підвищити рівень обізнаності з даної теми.
Захід підготовлено та проведено в межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID. Думки, погляди та рекомендації, викладені в цій події, належать авторам (-кам) і не обов’язково відображають офіційну політику чи позицію UNFPA, ГО «Інноваційні соціальні рішення» або уряду США.