ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» взяли участь у Олімпіаді з бухгалтерського обліку серед студентів коледжів – випускників ОКР «фаховий молодший бакалавр», яка відбулася на базі кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».
Олімпіада була проведена у формі тестування та вирішення практичних завдань із теорії бухгалтерського обліку, фінансового обліку та оподаткування у два тури (25 січня та 17 березня 2023 року).
Здобувачі освіти: Трофімчик Ярослава, Лупковська Єлизавета, Гранальська Євгенія та Квокша Діана - успішно пройшли два тури та гідно представила наш навчальний заклад.