ДЯКУЄМО - ВОЛОНТЕРАМ

Сьогодні, 20 квітня відзначається Міжнародний день вдячності волонтерам. Волонтер це не професія, цьому не вчать, це поклик душі.
Кожен Українець, в сучасних реаліях сьогодення відчув на собі підтримку та допомогу з боку небайдужих людей - ВОЛОНТЕРІВ.
Дехто почав волонтерити, дехто долучив до доброї справи рідних та знайомих, дехто координує зусилля волонтерів задля досягнення спільної мети, і це все нас об'єднало на шляху до ПЕРЕМОГИ.
Колектив та студенти Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ не стоять осторонь, а навпаки розширили свою волонтерську діяльність та активно працюють задля наближення ПЕРЕМОГИ.
Щиро дякуємо кожному, хто стоїть на варті добра та безкорисливо допомогає іншим.
Нехай доля буде прихильною до Вас, здоров'я міцним, божа благодать зійде на Вас та ваші родини.