НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕСТ ЦИФРОГРАМ

Цифровізація країни несе позитивні зміни в усіх сферах життя — від освіти до бізнесу. Цифрова грамотність - це здатність ефективно та безпечно використовувати сучасні цифрові технології в роботі та навчанні, в професійному та особистісному розвитку.
Студенти ВСП КІПФК СумДУ спеціальностей "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" (в рамках вивчення навчальної дисципліни "Електронна комерція") та "Фінанси, банківська справа та страхування" пройшли національний тест Цифрограм.
Після складання тесту на цифрову грамотність кожен студент отримав сертифікат, що підтверджує їх цифрові навички та знання в сфері використання сучасних цифрових технологій і підвищує конкурентоспроможність на ринку праці.