Вівторок, 11 квітня 2023 05:30

"МОЛОДІЖНА ЄДНІСТЬ РАЗОМ ІЗ СумДУ"

6 квітня соціальний педагог коледжу Олена Лобурцова взяла участь в он-лайн форумі під гаслом "Молодіжна єдність разом із Сум Ду", який проводився відділом позанавчальної роботи університету.
Під час заходу познайомилися з особливостями роботи кожної представленої організації, окреслено шляхи розвитку молодіжного руху області.
 По закінченню форуму обговорено питання активної взаємодії Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ із Сумським Державним Університетом щодо здійснення молодіжної політики закладів, спільного проведення різноманітних соціальних активностей, волонтерства та реалізації проектів разом із Сум ДУ.
Контакт встановлено, шляхи спільної взаємодії визначено, перспективи розвитку молоді навчальних закладів очевидні.
Разом до перемоги.
Дуже приємно, що волонтерська діяльсть педагогічного та студентського колективу коледжу викликала позитивні відгуки та шалене схвалення з боку учасників он-лайн форуму.