ПОПОВНЕННЯ ЛАБОРАТОРІЙ ТА МАЙСТЕРЕНЬ СУЧАСНИМИ АГРЕГАТАМИ, ВУЗЛАМИ ТА СИСТЕМАМИ АВТОМОБІЛІВ ІНОЗЕМНОГО ВИРОБНИЦТВА

Сьогоднішня реформа системи освіти, вимагає від закладу освіти забезпечити якісний освітній процес, створення якого не можливо без постійного оновлення матеріально-технічної бази.
Так, з метою якісного проходження демонтажно-монтажної практики студентами спеціальності "АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ", а також з метою формування фахових компетентностей майбутніх техніків-механіків КОНОТОПСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (КІПТ) поповнив протягом березня-квітня 2023 р. лабораторії та майстерні сучасними агрегатами, вузлами та системами автомобілів іноземного виробництва (двигуни, автоматична коробка передач, редуктора, електрообладнання тощо) виконаних у вигляді навчальних посібників, об'єктів для дослідження.
Тож, якщо ти мрієш пов'язати своє майбутнє із професією, що користується великим попитом на ринку праці та б'є всі рекорди по-популярності - із професією механік
Цікавишся автомобілями, мотоциклами, тракторами?
Тоді тобі до нас! Обирай Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ (КІПТ)