АКТИВНИЙ РУХ - ЗДОРОВА НАЦІЯ!

4 квітня 2023 року напередодні Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров'я викладачі фізичного виховання організували вело-проїзд для студентів та працівників Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ ( за визначеним маршрутом) під гаслом "АКТИВНИЙ РУХ-ЗДОРОВА НАЦІЯ!". Метою заходу є популяризація активного та здорового способу життя, що є важливим та актуальним завжди, а в умовах війни ще й набуває особливого значення.
Велопроїзд розпочався на стадіоні коледжу з подальшим рухом у напрямку мальовничих місць району Загребелля. Учасники побачили неймовірну красу природи, подихали свіжим повітрям, поспілкувалися та отримали позитивні емоції.
Над схилами озер зробили фото на згадку та підняли прапор України в знак вдячності нашим ЗСУ за можливість жити та навчатись.
Катання на велосипеді завжди було корисним, а якщо його ще й поєднати з цікавим маршрутом та чудовим спілкуванням, то яскраві враження гарантовані.
Тому більше рухайтесь, дбайливо ставитесь до свого здоров'я та проводите час з тими, хто дарує позитивні емоції!
З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СПОРТУ!
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЗСУ!!!