АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СУЧАСНОЇ ПЕДАГОГІКИ: ТВОРЧІСТЬ, МАЙСТЕРНІСТЬ, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ - 2

17 березня відбулася ІV Міжнародна викладацько-студентської науково-практичної конференція ,,Актуальні питання сучасної педагогіки: творчість, майстерність, професіоналізм’’ в Обласному коледжі ,,Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка’’ Полтавської обласної ради.
Студенти спеціальності 121 "Інженерія програмного забезпечення" та викладач ВСП "Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ" Харламова Лариса Дмитрівна взяли участь у роботі наступних секцій:
- Модернізація інноваційних методик і технологій у закладах освіти;
- Актуальні питання викладання інформатики в освітніх закладах.
Конференцію зареєстровано в УкрІНТЕІ (ДНУ у сфері управління МОН України). Посвідчення № 422 від 30.09.2022.
Тези учасників конференції будуть опубліковані в збірнику з присвоєнням УДК, DOI та ISSN: 2617-1449, індексування в Google Scholar – кожної роботи.