РЕЗУЛЬТАТИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ SERVICE MASTER JUNIOR 2023

Уже який рік поспіль професіонали з усієї країни збираються разом аби поділитися досвідом, обговорити нагальні питання та популяризувати високі стандарти якості сервісного обслуговування автомобілів. В рамках Всеукраїнського спеціалізованого конкурсу професійної майстерності SERVICE MASTER JUNIOR 2023 представником та партнером, лідером у сфері фільтрації WIX Filters Institute, був ініційований та проведений вебінар. В ході організаційної зустрічі керівником відділу збуту MANN+HUMELL Олегом Продесусом був оголошений додатковий міні-конкурс у вигляді Тесту на знавців фільтрації MANN+HUMMEL. Студенти спеціальності «Автомобільний транспорт» нашого навчального закладу успішно виконавши тестові завдання отримали сертифікат спеціаліста по фільтрації, який надає конкурентну перевагу при прийомі на роботу в таких країнах як Польща, Франція та ін.