ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ

23.03.2023 студенти спеціальностей "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та "Фінанси, банківська справа та страхування" разом з викладачами відвідали віртуальну екскурсію до музею грошей Національного банку України. Музей грошей – культурний центр і освітня платформа, діяльність якої спрямована на висвітлення історичних аспектів та підвищення рівня фінансової грамотності населення. Музей офіційно відкрито 24 березня 2004 року, проте формування колекції розпочалося ще в 1989 році.
Головна мета експозиції - розповісти про зародження і розвиток фінансово-грошових відносин на території України з найдавніших часів до сьогодення. Нашим студентам було цікаво дізнатися історію грошового обігу на території України та побачити повну колекцію пам'ятних монет незалежної України.