"МАЛЮЄМО УКРАЇНСЬКОЮ"

«Творчий простір» знову ділиться прекрасною новиною з поціновувачами неповторної творчості студентів Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ. На початку лютого UA.Heritage разом з Національним музеєм українського народного декоративного мистецтва оголосили старт нового цікавого та незвичного проєкту «Малюємо українською»-конкурсу авторського бачення улюбленої літери абетки, а також предметів та образів назви яких починаються на цю літеру. У мистецько-пізнавальному проєкті взяли участь 1473 малюнка з 28 країн світу. Метою конкурсу було спонукання до творчості у контексті української художньої традиції; утвердження у свідомості юних митців поваги до своєї держави, краси і значущості України у новітній історії; спонукання до пізнання української мови, писемної традиції та мистецького спадку українського народу; розвиток самостійності та пізнавальних здібностей у дітей та підлітків; промоція талановитої молоді шляхом експонування творів в одній із найбільш знакових інституцій країни. Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ на цьому конкурсі представили наші майстрині пензля- студентка 711 групи Артемчук Марія, з роботою у вигляді літери «П» та образа з яким асоціюється-собаки на ім’я Патрон і студентка 731 групи Пашкова Карина з літерою «Я» у вигляді ніжного і тендітного янгола. Вітаємо учасниць конкурсу та бажаємо і надалінабувати досвід, отримувати нові знання і гідно представляти навчальний заклад на мистецькому фронті!