ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛІНИ КОСТЕНКО

19 березня святкує свій 93-ій день народження письменниця, поетеса,одна з найвідоміших українок сучасності - Ліна Василівна Костенко. Цю чудову жінку вважають генієм слова,залізною жінкою та живою легендою. Її знають, люблять і обожнюють мільйони людей в Україні. Слухаючи її поезію не можливо приховати захоплення красою і вишуканість поетичного вислову.
У читальному залі бібліотеки Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ відбулися літературні читання за творчістю Ліни Костенко "Я вибрала долю собі сама..." Студенти та бібліотекарі коледжу переглянули відео про життєвий і творчий шлях видатної поетеси, прослухали її життєві афоризми та вислови та продемонстрували її поезію, яка вражає і захоплює кожного.
Вслухайтеся в слова Ліни Костенко, серцем доторкніться до них, вдумайтеся у її глибокий зміст і вам відкриється багато таємниць життєвих і поетичних. Їх геній, незважаючи на всі негаразди і катастрофи, залишається могутнім олімпом сучасної поетичної думки.
"Я вибрала долю собі сама,
І що зі мною не станеться,-
У мене жодних претензій нема,
До Долі - моєї обраниці."