Алгоритм перенаправлення при наданні психологічної підтримки.

17 березня відбулась онлайн-зустріч для спеціалістів психологічноі служби за темою: Алгоритм перенаправлення при наданні психологічної підтримки.

Алгоритм перенаправлення психологічної підтримки в освіті Pyramid інтервенції містить наступні кроки:
Виявлення потреб у психологічній підтримці: Вчителі, батьки або інші фахівці, що працюють з дітьми, можуть виявити потребу у психологічній підтримці шляхом спостереження за поведінкою дитини або в результаті розмови з ними.
Оцінка потреб в підтримці: Фахівець проводить оцінку потреб у психологічній підтримці, враховуючи фактори, такі як вік дитини, її рівень розвитку, особистісні особливості, діагноз, якщо такий є, та інші фактори.
Визначення конкретних інтервенцій: Фахівець визначає конкретні інтервенції, які можуть бути корисні для дитини. Інтервенції можуть включати психологічну консультацію, групову терапію, індивідуальну терапію, арт-терапію, музикотерапію та інші форми психологічної підтримки.
Розгляд можливості використання Pyramid: Фахівець розглядає можливість використання Pyramid для підтримки дитини. Pyramid є системою, яка дозволяє використовувати позитивне підсилення для формування певної поведінки.
Оцінка ефективності Pyramid: Фахівець проводить оцінку ефективності Pyramid для дитини, враховуючи її особистісні особливості та потреби в підтримці.
Впровадження Pyramid: Якщо фахівець вважає, що Pyramid може бути ефективним для дитини,
Pyramid інтервенцію для підтримки дитини. Це може включати навчання вчителів та батьків, як використовувати Pyramid, надання позитивного підсилення та формування бажаної поведінки. Фахівець також визначає конкретні кроки, які потрібно зробити для впровадження Pyramid.
Моніторинг та оцінка ефективності: Фахівець проводить моніторинг та оцінку ефективності Pyramid для дитини. Він використовує різні методи для визначення, наскільки ефективно використання Pyramid впливає на поведінку дитини. Якщо необхідно, фахівець може внести зміни до підходу для досягнення більш ефективного результату.
Надання додаткової підтримки: Якщо виявлено, що Pyramid не працює для дитини, або якщо потребується додаткова підтримка, фахівець може розглянути інші інтервенції або рекомендувати психологічну консультацію.
Усі ці кроки допомагають забезпечити ефективну психологічну підтримку для дитини, що має певні потреби. Pyramid інтервенція може бути дуже корисною для дітей з різними розладами поведінки та розвитку, такими як аутизм, агресивність, недисциплінованість та інші.