НАРАДА З ПИТАНЬ ПЕРЕГЛЯДУ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНИХ ПРОГРАМ

У КОНОТОПСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (КІПТ) під головуванням заступника директора з навчально роботи Кравченко О.О відбулася нарада голів випускових циклових комісій: Бадьор І.В., Бараболіков В.М., Бащук Л.В., Хайлук І.В. та Хижникова Т.А. з питання щорічного перегляду ОПП. Зокрема було відмічено, що відповідно до наказу в коледжі створено робочі проектні групи з перегляду освітньо-професійних програм.

Задача робочих проектних груп опрацювати ОПП, внести зміни відповідно до затвердженого Стандарту фахової передвищої освіти, Постанови Кабінету міністрів України 1392 від 16.12.2022р. "Про внесення змін до переліку галузей знань і спеціальностей" та відповідно до тенденції змін ринку праці, рекомендацій роботодавців, змін пов'язаних з воєнним станом в країні.
Роботу над ОПП рекомендовано завершити до травня та надати освітньо-професійні програми на розгляд Ради з якості коледжу.