ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО В ВІКАХ НЕ СТАРІЄ!

Увесь свій могутній талант Тарас Шевченко присвятив народові. "Історія мого життя - писав поет, - становить частину історії моєї Батьківщини."
У читальному залі Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ відбулася літературна вікторина " Ми тебе не забули, Тарасе"! Студенти та бібліотекарі коледжу вшанували пам'ять видатного сина українського народу, пригадали величну творчість поета та переглянули відео про життєвий та творчий шлях. У ході заходу студенти активно приймали участь у конкурсах та дикламували поезію Тараса Григоровича Шевченка.
Приємним спогадом про наш захід залишилися закладки з портретом та словами Шевченка.
Тарас Шевченко - гордість українського народу. Своїми діями, своїми творами він заслужив всенародну шану. Шевченкове слово завжди живе між нами, гнівне і ніжне, полум’яне та міцне. «Перечитуймо, повертаймося до Кобзаря – і нам відкриється багато чого! Можливо, ціла вічність!»