ВИВЧЕННЯ НОРМАТИВНО - ПРАВОВОЇ БАЗИ = КОМПЕТЕНТНИЙ ФАХІВЕЦЬ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Студенти спеціальності Соціальна робота, під час лекційних та семінарських занять з академічної дисципліни "Соціальна робота з сім'ями, дітьми та жінками" опановують нормативно- правову базу, що є підґрунтям професійної компетенції у наданні допомоги зазначеним категоріям осіб.
Дистанційне навчання, захопило та стимулювало молодь до розвитку та глобальних змін у соціальній сфері, адже тільки висококваліфікований фахівець зможе підібрати відповідні методи та форми роботи з отримувачами соціальних послуг та надання необхідної допомоги.
Студенти постійно презентують свої напрацювання та діляться своїми знаннями з одногрупниками, адже саме принцип рівності стимулює до більш активної навчальної діяльності та саморозвитку.
 СТАНЬ ЧАСТИНОЮ КІПТівської СТУДЕНТСЬКОЇ РОДИНИ ТА ОТРИМАЙ ПРОФЕСІЮ СВОЄЇ МРІЇ.