ГОТУЄМОСЯ ДО SERVICE MASTER JUNIOR 2023 UA

У ВСП «КОНОТОПСЬКИЙ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ» (КІПТІ) https://kipt.sumdu.edu.ua/uk/ триває активна підготовка до участі у Всеукраїнському спеціалізованому конкурсі професійної майстерності серед студентів (учнів) вищих, фахових передвищих і професійно-технічних навчальних закладів «SERVICE MASTER JUNIOR 2023 UA»

Головною метою конкурсу є: мотивувати молодь, яка здобуває фах автомеханіка, на глибоке опанування майбутньої професії та надавати їй підтримку на перших етапах трудової діяльності
Учасниками Всеукраїнського спеціалізованого конкурсу професійної майстерності стануть 15 здобувачів освіти КІПФК СумДУ (КІПТу), які навчаються за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт» та 015.38 «Професійна освіта. Транспорт».
Це, зокрема, Бариба Богдан, Батюта Дмитро, Зарубін Руслан, Кирилець Максим, Мірошник Дмитро, Поволоцький Дмитро, Поліщук Микола, Редька Дмитро, Шкуропадський Дмитро, Чернявський Денис, Пономарьов Іван, Матросов Богдан, Биков Денис, Назаренко Станіслав, Дейнеко Володимир.
Готують майбутніх автомеханіків до конкурсу досвідчені наставники, викладачі фахових дисциплін: Іван Хайлук, Сергій Олійник, Роман Бащук, Олександр Солдатенко.
Суперниками наших студентів будуть їхні ровесники з багатьох освітніх закладів України автотранспортного спрямування.
КІПТ вперше приймає участь у конкурсі SMJ, однак впевнені, що багаторічний досвід викладачів і вмотивованість здобувачів освіти принесуть бажані результати

Медіа