Понеділок, 06 березня 2023 06:05

СТУДЕНТСЬКА МОЛОДЬ КІПТу НАВЧАЄТЬСЯ ПРОТИДІЯТИ ДОМАШНЬОМУ ТА ГЕНДЕРНО-ЗУМОВЛЕНОМУ НАСИЛЬСТВУ

Студенти спеціальності Соціальна робота Сінгур Софія та Скобенко Альона під керівництвом соціального педагога Олени Лобурцової 2.03.2023 року взяли участь у тренінгу на тему: "Не мовчи".', що відбувся в рамках проекту "Конотоп - територія добра і милосердя".
Під час тренінгу дівчата вчилися основним методам і формам попередження та профілактики домашнього і гендерно- зумовленого насильства, аспектам запобігання насильства в будь-яких її проявах та опановували поняття "нульова толерантність".
Цікаво, корисно та важливо в реаліях сучасного суспільства, адже тільки спільними зусиллями можна подолати різні форми насильницьких дій та прищепити прояв НУЛЬОВОЇ ТОЛЕРАНТНОСТІ щодо насильства до соціуму.
Отримані знання допоможуть нашим майбутнім соціальним працівникам у навчанні та подальшому працевлаштуванні, адже тільки висококваліфікований фахівець зможе надати професійну допомогу