П'ятниця, 03 березня 2023 06:08

НАВЧАННЯ ТА САМОВДОСКОНАЛЕННЯ. «РОБОТА З ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМИ ОСОБАМИ:СОЦІАЛЬНО- ПЕДАГОГІЧНИЙ АСПЕКТ»

Робота соціального педагога в закладах освіти різноманітна з використанням різних форм та методів, а головне, що спрямована на надання допомоги, соціального супроводу то соціального захисту здобувачам освіти.
На сьогоднішній день,з врахуванням військових дій, однією з вразливих категорій є внутрішньо переміщені особи.
28 лютого 2023 року відповідно до плану роботи навчально-методичного центру психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відбувся он-лайн семінар для соціальних педагогів на тему:«Робота з внутрішньо переміщеними особами: соціально-педагогічний аспект».
Під час он-лайн семінару соціальний педагог коледжу Олена Лобурцова ознайомилася з особливостями надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, з'ясовували їхній соціально - емоційний стан та напрями діяльності з метою підтримки даної категорії осіб.
Дякуємо за корисну інформацію та надані рекомендації по взаємодії із здобувачами освіти, що отримали статус внутрішньо переміщених осіб.