П'ятниця, 24 лютого 2023 14:19

КІПТяни ОПАНОВУЮТЬ ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ НУЛЬОВОЇ ТОЛЕРАНТНОСТІ

Представниця студентської молоді Шадоріна Тетяна та соціальний педагог Конотопського індустріально -педагогічного фахового коледжу Сум ДУ Олена Лобурцова 22 лютого відвідали семінар для волонтерів «Нульова толерантність до насильства: практичні аспекти роботи» в рамках інформаційно-просвітницька кампанії «Конотоп - територія добра і милосердя.
Під час заходу познайомилися з поняттями "насильство" та "нульова толерантність", розробили орієнтовний план дій виходу з насильницької ситуація та середовища та віднайшли шляхи надання допомоги по запобіганню домашнього насильства.
Під час заходу створили образ волонтера, який стає ключовою фігурою в інформаційній кампанії по запобіганню домашнього насильства.

Медіа