Середа, 15 лютого 2023 06:24

ВЕЧІР У КОЛІ ДРУЗІВ

В КІПТівській дружній, студентській родині існує давня традиція, щороку День Святого Валентина зустрічати у колі друзів.
Студенти спеціальності Соціальна робота, учасники волонтерського центру "Добробут" під керівництвом соціального педагога Олени Лобурцової провели неперевершений майстер - клас для вихованок КУСОР Конотопського дитячого будинку-інтернат з виготовлення вітальних листівок.
По закінченню заходу у теплій, дружній атмосфері дівчата чаювали, смакували солодощі, спілкувалися, ділилися своїми думками та переживаннями.
Також для розвитку творчих здібностей дівчат волонтери коледжу підготували цінні подарунки, а саме: картини по номерам та набори вишивки хрестиком.
Вітаємо всіх зі святом, зичимо любові в усіх її проявах, справжніх друзів, мирного неба та здійснення найзаповітніших бажань.
 СТАНЬ І ТИ ЧАСТИНОЮ КІПТівської родини та отримай професію своєї мрії
ПРИВІТАННЯ МІСТЯН З ДНЕМ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА
Цього року захід був проведений у рамках обласної акції "Дистанційний тимбілдінг" з метою підтримати один одного в цей непростий час та подарувати таке важливе відчуття єднання.