ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ - ЗАПОРУКА УСПІШНОГО ФАХІВЦЯ

Студенти Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ спеціальності Соціальна робота в період з 6 по 10 лютого здобували практичні навички з академічної дисципліни "Соціальна робота на виробництві" в Комунальному підприємстві "Конотопське транспортне управління".
Керівником практики від підприємства була Кузько Наталія Петрівна, голова профспілки закладу, водій трамваю першої категорії та активна громадська діячка.
Студенти вивчали особливості соціального захисту працівників, роботу профспілки, нормування праці та захист жінок на виробництві.
Також студентська молодь ознайомилася із структурою підприємства, функціонуванням та нормативною базою, що регулює роботу установи .
Стань і ти частиною КІПТівської родини та отримай якісну освіту в Конотопі
Дякуємо керівництву КП "Конотопське транспортне управління" за багаторічну плідну співпрацю .